Przygotowanie punktów szczepień masowych. Wskazano dwa miejsca w powiecie tureckim

szczepienie

Jednostki samorządu terytorialnego zgłosiły 105 propozycji punktów szczepień masowych do wojewody wielkopolskiego. Wśród nich znalazły się także punkty z powiatu tureckiego.

Do Wielkopolskiego Urzędu Wielkopolskiego wpłynęło 105 propozycji punktów szczepień masowych, z czego większość przeszła już pozytywnie weryfikację przez służby wojewody wielkopolskiego. Proponowanym miejscami szczepień masowych są m.in. Stadion Miejski w Poznaniu, Dom Kultury w Stęszewie, Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji, Arena Ostrów, Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach, I Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu.

Do 11 kwietnia br. powstanie lista punktów szczepień masowych spełniających wymogi podstawowe.

- Współpraca rządu z samorządami w kwestii organizacji punktów szczepień masowych ma na celu przyspieszyć realizację Narodowego Programu Szczepień, który jest teraz jedyną szansą na powrót do normalności - mówi wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

W powiecie tureckim zgłoszono NZOZ w Wyszynie oraz Rodamed Centrum Diagnostyki Obrazowej i Lekarzy Specjalistów przy ul. Korytkowskiej w Turku.

Wykaz propozycji punktów szczepień masowych zgłoszonych przez jednostki samorządu terytorialnego został przekazany do Narodowego Funduszu Zdrowia Oddział w Poznaniu, Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego z oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu z prośbą o zaopiniowanie zgłoszonych propozycji pod względem sanitarno-epidemiologicznym oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Trwa dalsza weryfikacja, a ostateczne ustalenia znane będą na początku przyszłego tygodnia.

Przetargi na dokumentacje kolejowe ogłoszone. Nie ...
Ograniczenia przedłużone do 18 kwietnia. Przedszko...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Gosc w środa, 07 kwiecień 2021 18:18

Czy tylko mi się wydaje czy treść tego artykułu została zmieniona? W pierwotnej treści była zdaje się ocena zgłoszonych punktów.

Czy tylko mi się wydaje czy treść tego artykułu została zmieniona? W pierwotnej treści była zdaje się ocena zgłoszonych punktów.
Gość - Gość w czwartek, 08 kwiecień 2021 16:55

bardzo dobrze Ci się zdaje.. Cenzura pisowska

bardzo dobrze Ci się zdaje.. Cenzura pisowska;)
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.