Nowy dojazd do działek budowlanych

Nowy dojazd do działek budowlanych

Zakończyła się budowa małego skrzyżowania przy ul. Słonecznej, stanowiącego zjazd do uliczki nr 36KDD, przy której Gmina Miejska Turek sprzedawała działki na budownictwo jednorodzinne.

Działki pod budowę domów w okolicy ul. Słonecznej nie miały dojazdu. W tej sytuacji Miasto Turek zleciło budowę skrzyżowania ze zjazdem do działek zlokalizowanych przy ul. Słonecznej, na odcinku pomiędzy ulicami gen. Andersa a Kutrzeby.

30 kwietnia plac budowy został przekazany wykonawcy inwestycji, tj. firmie RM Beton z Dzierżąznej. Wybudowana została z ul. Słonecznej nawierzchnia zjazdu z kostki brukowej grafitowej i na drodze dojazdowej do działek budowlanych nawierzchnia z mieszanki kamiennej. To wymusiło przestawienie jednego ze słupów oświetleniowych przy Słonecznej. Przedsięwzięcie kosztowało ok. 40.000 zł.

źródło:miastoturek.pl
Kawęczyn: Śmieci jest coraz więcej, więc opłaty ro...
GUS zbadał przestępczość w powiecie tureckim. Jest...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.