Władysławów: Profilaktyka, badania i wiedza- czyli „Dla zdrowia” w Wyszynie

„Dla zdrowia” w Wyszynie

Każdy wie, jak ważne jest zdrowie. Powinniśmy dbać o nie każdego dnia. Niezbędnym elementem jest również profilaktyka. Mieszkańcy powiatu tureckiego mają okazje zadbać o siebie dzięki udziale w bezpłatnym spotkaniu.

Wszystkich mieszkańców gminy Władysławów i powiatu tureckiego zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pod hasłem „Dla zdrowia”. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 28 lutego w Szkole Podstawowej w Wyszynie o godzinie 18.00.

Podczas spotkania będzie można bezpłatnie zmierzyć cukier, zmierzyć ciśnienie oraz skorzystać z porad fizjoterapeuty. Oprócz tego chętni będą mogli wysłuchać wykładu dr Marii Rity Rusin, specjalisty w dziedzinie onkologii- profilaktyki chorób nowotworowych.

Organizatorami spotkania są radny gminy Władysławów Bartłomiej Wiśniewski, prezes LZS Baszta Wyszyna Sławomir Kopczyk, Szkoła Podstawowa w Wyszynie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wyszynie.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem wójta gminy Władysławów Elżbiety Klanowskiej.
Uwaga Strażacy! Zostały dwa tygodnie na zgłoszenie...
UKS „Piątka” Turek 4 w WIELKOPOLSCE KADETEK – KAL...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.