Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na spotkanie dla hodowców trzody chlewnej

Spotkanie ASF

Cały teren powiatu tureckiego znajduje się w obszarze objętym ograniczeniami związanymi z wystąpieniem ogniska afrykańskiego pomoru świń. Gmina Malanów objęta jest ograniczeniami II oznaczonymi kolorem różowym zgodnie z załączoną mapą powiatu. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Turku oraz przestrzeganie ograniczeń i zaleceń związanych z ASF.

W związku z opublikowaniem rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2021/605 z dnia 7 kwietnia 2021r. ustanawiającego specjalne środki kontroli w odniesieniu do afrykańskiego pomoru świń, Wielkopolska Izba Rolnicza organizuje cykl powiatowych spotkań szkoleniowych w tym zakresie skierowane dla rolników.

Spotkanie informacyjne dla hodowców trzody chlewnej powiatu tureckiego w zakresie stosowania nowych zasad bioasekuracji ASF odbędzie się w Sali OSP w Smulsku, 22 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00.

Kontakt do organizatora: Biuro Powiatowe WIR, tel. 733 170 780 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Spotkanie poprowadzi Powiatowy Lekarz Weterynarii w Turku.

Wideo: Cztery osoby z zarzutami za wymuszenia rozb...
List do redakcji: Porażka radnych PiS na sesji, kt...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.