Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu "Czyste Powietrze”

Czyste Powietrze

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 24 marca 2022 r. o godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Turek, ul. Ogrodowa 4, w sali nr 29.

Spotkanie organizowane jest w ramach działalności punktu informacyjno-konsultacyjnego, który funkcjonuje na podstawie porozumienia zawartego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, w zakresie realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Spotkanie z uczniami w ramach akcji „Patrz i słuch...
Przykona: Radni przeciwko wojnie. Mieszkańcy przyj...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Piotr w piątek, 18 marca 2022 08:20

Nadchodzi taki czas że 🏡 z którego komina będzie widać dym będzie oznaką bogactwa i dobrobytu osób go zamieszkujących 😭przy dzisiejszych cenach opału
: węgiel.gaz.pelet .drzewo.opałówka📈


Nadchodzi taki czas że 🏡 z którego komina będzie widać dym będzie oznaką bogactwa i dobrobytu osób go zamieszkujących 😭przy dzisiejszych cenach opału : węgiel.gaz.pelet .drzewo.opałówka📈
Gość - Mieszkaniec w piątek, 18 marca 2022 06:50

Po zainstalowaniu nowego gazowego ogrzewania domu , czekam za wypłatą dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Poznaniu już 3 miesiące - czy to nie jest za długo ?

Po zainstalowaniu nowego gazowego ogrzewania domu , czekam za wypłatą dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Poznaniu już 3 miesiące - czy to nie jest za długo ?
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.