Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu "Czyste Powietrze”

Czyste Powietrze

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 24 marca 2022 r. o godz. 14:00 w Urzędzie Gminy Turek, ul. Ogrodowa 4, w sali nr 29.

Spotkanie organizowane jest w ramach działalności punktu informacyjno-konsultacyjnego, który funkcjonuje na podstawie porozumienia zawartego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, w zakresie realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W trakcie wydarzenia będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, jak również sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Spotkanie z uczniami w ramach akcji „Patrz i słuch...
Przykona: Radni przeciwko wojnie. Mieszkańcy przyj...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Piotr w piątek, 18 marca 2022 08:20

Nadchodzi taki czas że 🏡 z którego komina będzie widać dym będzie oznaką bogactwa i dobrobytu osób go zamieszkujących 😭przy dzisiejszych cenach opału
: węgiel.gaz.pelet .drzewo.opałówka📈


Nadchodzi taki czas że 🏡 z którego komina będzie widać dym będzie oznaką bogactwa i dobrobytu osób go zamieszkujących 😭przy dzisiejszych cenach opału : węgiel.gaz.pelet .drzewo.opałówka📈
Gość - Mieszkaniec w piątek, 18 marca 2022 06:50

Po zainstalowaniu nowego gazowego ogrzewania domu , czekam za wypłatą dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Poznaniu już 3 miesiące - czy to nie jest za długo ?

Po zainstalowaniu nowego gazowego ogrzewania domu , czekam za wypłatą dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Poznaniu już 3 miesiące - czy to nie jest za długo ?
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.