Brudzew: Pełen emocji i wzruszeń Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Brudzewie

Babcia i dziadek to osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, ciepłem i… łakociami. To najbliższe osoby, które zawsze dają dobre rady i ofiarują wszystko, co najlepsze. Właśnie za to wszystko podziękowały dzieci z gminy Brudzew.

W piątek, 11 stycznia w Gminnej Hali Sportowej w Brudzewie odbył się Dzień Babci i Dziadka. Emocji było wiele, a dzieci włożyły wiele pracy, by pokazać jak bardzo kochają swoich najbliższych.
Przed publicznością wystąpiły maluszki, które z pomocą Agnieszki Chłodnickiej-Szymaniak oraz Hanny Koligat przedstawiły „Pizzicato Polka".

„I love you baby” to wzruszający program artystyczny przygotowany przez troszkę starsze maluchy pracujące pod okiem Alicji Kostrzewskiej.

Publiczność miała okazję podziwiać również „Grace”. Występ uszykowały dzieci wraz z Joanną Kowalską.

Pełen tańca i muzyki występ ,,In my mind '' pokazały 6-latki uczące się wraz z Agatą Kujawą oraz Joanną Kowalską.

Dzieci przedstawiły swoje umiejętności sportowe, które nabywały wraz z trenerem Markiem Kujawą. Pokaz judo z całą pewnością budził wiele emocji.

Na zakończenie wydarzenia przed gośćmi wystąpił kabaret K-2. Aktorzy pozostawili wszystkich zaproszonych gości w wyśmienitych humorach.

Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy Brudzew, GOK „Wozownia” oraz Gminne Przedszkole w Brudzewie.
 
Miłośnicy tenisa stołowego walczą o Puchar Burmist...
Bezpieczne ferie w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 21 lutego 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.