Władysławów: Siłownia zewnętrzna dla rekreacji i zdrowia!

Silownia Zewnetrzna Władysławów

Gmina Władysławów z powodzeniem zakończyła realizację zadania inwestycyjnego, w szczególności z myślą o osobach ceniących sobie aktywny i zdrowy tryb życia. A mianowicie w dniu 2 grudnia 2019 r. dokonano odbioru końcowego inwestycji pod nazwą ,,Siła w ruchu – budowa pierwszej siłowni zewnętrznej w Chylinie”.

Prace związane z powyższym zadaniem rozpoczęto 21 października 2019 r., a zakończono z dniem 20 listopada 2019 r.
Zakres przedsięwzięcia obejmował montaż urządzeń siłowni zewnętrznej: strefa fitness – wahadło + twister, biegacz + orbitrek, ławeczka + prostownik pleców, wioślarz + orbitrek, motyl dla osób niepełnosprawnych; strefa rekreacji: ławki z oparciem, kosz; zagospodarowanie terenu szatą roślinną oraz roboty budowlane związane z uporządkowaniem terenu.

Wykonawcą wyżej wspomnianych prac była firma Fit Park Sp. z o.o., Sp. Komandytowa z siedzibą w Toruniu. Całkowity koszt ww. przedsięwzięcia to 30 553,20 zł., w całości sfinansowany ze środków budżetu Gminy.
Odbiór końcowy ww. zadania został przeprowadzony w obecności Wójt Gminy Elżbiety Klanowskiej, Sekretarza Gminy Tomasza Rajczyka, Radnych Gminnych Andrzeja Maciaszka i Jacka Kalinowskiego, pracownika Urzędu Gminy Marcelego Warmińskiego.

Przedmiotowa inwestycja jest miejscem, które ma zapewnić dzieciom, młodzieży i dorosłym ruch oraz rekreację. Głównym założeniem przy doborze urządzeń była ich wielofunkcyjność, polegająca na umożliwieniu wykonywania jak największej liczby różnorodnych aktywności oraz możliwość wykorzystania ich przez większą liczbę użytkowników w jednym momencie, co sprzyja integracji i uczy współdziałania. Siłownia zewnętrzna w Chylinie dostosowana jest dla osób niepełnosprawnych, poprzez dostęp z poziomu terenu bez barier architektonicznych. Usytuowanie siłowni w bezpośrednim sąsiedztwie z istniejącym placem zabaw pozwoli na wspólne i aktywne spędzanie wolnego czasu rodziców z dziećmi.

Odbiór końcowy inwestycji ,,Siła w ruchu – budowa pierwszej siłowni zewnętrznej w Chylinie” poprzedzono nasadzeniem roślinności w sąsiedztwie urządzeń siłowni zewnętrznej przez mieszkańców Chylina, w czynie społecznym, w dniu 30 listopada 2019 r., za co wszystkim zaangażowanym w tę bezinteresowną pomoc serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do korzystania z urządzeń siłowni zewnętrznej, mając na uwadze swoje bezpieczeństwo i innych jej użytkowników.

źródło: wladyslawow.pl

Dwa dni świątecznej magii podczas Kiermasz Rękodzi...
Gm.Turek: Zajęcia z języka angielskiego dla mieszk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.