Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Silny wiatr nie odpuszcza. Zerwany dach w Wietchininie

Wietchinin

Silny wiatr, opady deszczu i deszcze ze śniegiem - pogoda przed świętami daje się mocno we znaki. Strażacy zostali wezwani do zerwanego dachu w Wietchininie (gm. Turek).

W piątek, 22 grudnia ok. godz. 13.00 na stanowisko kierowania wpłynęło zgłoszenie o tym, że w jednej z firm w Wietchininie z budynku biurowego został zerwany dach. Na miejsce zadysponowano strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Turku, a także druhów z OSP Kowale Księże i OSP Wietchinin. Akcja polegała na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uprzątnięciu pozostałości dachowych oraz zabezpieczeniu dachu za pomocą plandeki.

IMGW wciąż prognozuje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, z zachodu i północnego zachodu. Ostrzeżenie ważne jest do 23 grudnia, do godz. 7.00.

Ryszard Bartosik zapowiada działania w obronie med...
Tuliszków: Julia Kocimska powołana do Kadry Narodo...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.