Wiemy kto zagra na Dniach Turku i Gminy Turek

Dni Turku i Gminy Turek

Dni Turku i Gminy Turek 2020 odbędą się w dniach 13 i 14 czerwca. Na ten czas Miasto Turek wspólnie z Gminą Turek przygotowują dla mieszkańców i gości koncerty oraz wydarzenia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i dorosłych.

W sobotę, 13 czerwca 2020 r. na scenie Dni Turku i Gminy Turek wystąpią: polski raper GrubSon, oraz Smolasty, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Z kolei w niedzielę, 14 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej usłyszymy Matta Ostrowskiego, artystę z Turku, który właśnie wydał wartą posłuchania płytę „Ghost Chilli”. Natomiast główną gwiazdą tegorocznego święta Miasta Turek i Gminy Turek będzie Kamil Bednarek. Artysta wystąpi w niedzielnym koncercie wieczornym. Na pewno nie zabraknie jego największych hitów, takich jak: „Cisza”, „Euforia”, „Chwile jak te”, „Jak długo jeszcze” i wiele innych.

Oczywiście poza koncertami, na uczestników imprezy czekać będą jeszcze inne atrakcje. Tradycyjnie będzie wesołe miasteczko, stoiska Miasta Turek i miejskich jednostek.

Kamil Bednarek

Smolasty

GrubSon

Matt Ostrowski

źródło: miastoturek.pl

Władysławów: Eleni na Dzień Kobiet
W Turku szkolili się karatecy z północno-centralne...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 26 listopada 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.