Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wakacje.słońce.pl na Osiedlu Wyzwolenia

Kolorowe Wakacje na Wyzwolenia

Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku Magdalena Kluza, Dominika Majcherek, Joanna Szewczyk, Anna Szubska-Budka nie pozwolili na nudę dzieciom z Os. Wyzwolenia w Turku podczas zaczynających się wakacji. Zorganizowali dla dzieci akcję pod hasłem „Wakacje.słońce.pl”.

Wspólna zabawa odbyła się w dniach  24-28.06.2019 r., w godzinach 13.00 – 15.00 na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 5 w Turku. W ciągu całego tygodnia było mnóstwo zabaw, konkurencji sportowych wraz z nagrodami, każdego dnia rozdawano drobne upominki, słodycze, lody, które ufundowali sponsorzy: Event Marzeń – Pani Nikola Osińska, Pana Zbigniewa Włodarczyka Firma „Trójka”, Pani Ewa Groncik, Urzęd Miasta Turek, Pizzeria K2, Pizzeria „Pod Papugami”, Pizzeria „Fabrico”, Restauracja „Sorrento”, oraz anonimowy darczyńca.

Organizatorzy dziękują Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Zdzisławie Kośli za udostępnienie boiska i przyborów do zajęć sportowych, Event Marzeń - Pani Nikoli Osińskiej za poprowadzenie animacji z dziećmi, Pani Nikoli Rojek - Fitness Planet za poprowadzenie zajęć fitness, Klubowi Sportów i Sztuk Walki - Panu Bogdanowi Pastuszko wraz z grupa za prezentacje sztuk walki, Panu Zbigniewowi Marzuchowskiemu za wykonanie zdjęć i pomoc przy organizowaniu codziennych zajęć, Panu Rafałowi Buchali za przygotowanie i prowadzenie konkurencji sportowych, Pani Agnieszce Radosz za malowanie twarzy, PGKiM Turek za udostępnienie kurtyny wodnej, KPP Turek za prezentacje wozu policyjnego, pogadankę o bezpieczeństwie i obecność sierżanta Pyrka.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pizzą i frytkami przez tureckich restauratorów.
Wspaniałe “Kolorowe Wakacje” na Matejki
Tuliszków, Dobra i Kawęczyn z szansą na dofinansow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.