Kamil Gardzielik już w listopadzie zaboksuje na gali boksu w Koninie!

Kamil Gardzielik

Przed nami kolejna, dziewiąta już zawodowa walka Kamila Gardzielika. W piątek, 9 listopada będziemy mieli okazję kibicować naszemu krajanowi podczas gali Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Do tej pory bokser nie przegrał jeszcze żadnej walki i mamy nadzieję, że i tym razem odniesie zwycięstwo.

Na gali odbędzie się kilka pojedynków amatorskich zawodników z Klubu Sportowego Copacabana Konin m.in. Przemysława Kuliga oraz cztery pojedynki boksu zawodowego. Pojedynek Kamila Gardzielika będzie głównym wydarzeniem wieczoru, a transmisje na żywo przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

-To dla mnie ogromne wyróżnienie i kolejna szansa pokazania się szerokiemu gronu kibiców. Konin jest to miejsce w którym zaczynałem swoje pierwsze kroki bokserskie, dlatego jestem bardzo zadowolony, że teraz mam przyjemność toczyć tam główną walkę wieczoru. Wielokrotnie kiedy walczyłem w Koninie kibice stawali na najwyższym poziomie i licznie mnie wspierali. Tym razem mam nadzieję , że równie przybędzie dużo kibiców nie tylko z Konina. Liczę na duże wsparcie ze strony kibiców z Dobrej oraz z Turku- mówi Kamil Gardzielik.

Sportowiec przygotowuje się do tej walki w Warszawie pod okiem trenera Andrzeja Liczika. Jest to możliwe dzięki współpracy z takimi firmami jak Alexas, Deftrans oraz ClassyCar.

-Trenuję ciężko od początku sierpnia i wierzę , że pokaże wysoką formę. Czekam na oficjalne potwierdzenie przeciwnika, którego będę mógł ogłosić. Już dzisiaj chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić! –mówi bokser.

Dla kibiców którzy wybierają się na walkę Kamila będą darmowe autokary z Dobrej i z Turku ufundowane przez panów Andrzeja i Szymona Izydorczyk z firmy Logistic Evex.

Zapisy na wyjazd autokarem oraz rezerwacja biletów pod numerem telefonu + 48 669 337 668.
Dla pierwszych 100 osób które kupią bilety będzie niespodzianka, którą potwierdzimy do końca tygodnia. Prosimy zatem obserwować profil Kamila Gardzielika na facebooku oraz Mecenas Productions na których będą aktualne informacje.

Zachęcamy również do kontaktu firmy lub osoby chętne do pomocy lub szerszej współpracy. Kontakt prywatny lub e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bilety na trybunach są w sprzedaży w cenie 50 zł i 75zł,
Parkiet:
I rząd-300 zł,
II i III rządz- 200zł,
IV, V, VI rząd- 150zł,
VII, VIII, IX rząd- 100 zł
X,XI,XII rząd-80zł.

Władysławów: Jesienne popołudnia w Centrum Aktywno...
Prawie 500 osób wzięło udział w słonecznym Rajdzie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.