Wideo: W Nowy Rok z Klubem Biegacza Maraton Turek

Bieg Sylwestrowy 2018

W idealnych nastrojach i z wielkim optymizmem Klub Biegacza Maraton Turek tradycyjnie już powitał Nowy Rok. Biegacze zebrali się dzisiaj, tj. 31 grudnia, by uczcić lepszą, nadchodzącą przyszłość.

Miłośnicy bieganina wystartowali o godzinie 10.00. Bieg Sylwestrowy jest już tradycją, która z roku na rok znajduje coraz więcej zwolenników. Jak zawsze organizatorami przedsięwzięcia był Klub Biegacza Maraton Turek, a całą ekipę poprowadził Zbigniew Zając.

W biegu wzięło udział ponad 30 osób. Z roku na rok inicjatywa nabiera coraz większego rozpędu. Bieg rozpoczął się na ul.Jagodowej, skąd wszyscy uczestnicy zabawy udali się do pobliskiego lasu.

Sportowcy złożyli sobie życzenia i uczcili spotkanie lampką szampana. Potem została już tylko sportowa zabawa w doborowym towarzystwie.


for.M.JAC
 
Turkowianie przywitali Nowy Rok z Szymonem Chodyni...
Tuliszków: Budżet ze znakami zapytania

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Roch w poniedziałek, 31 grudzień 2018 16:27

Tury na godłach odwrócone do siebie tyłem?
Co to ma zmaczyć?

Tury na godłach odwrócone do siebie tyłem? Co to ma zmaczyć?
Gość
poniedziałek, 16 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.