Władysławów: Seniorskie spotkanie pełne artystycznej pasji

P9071413
„Szczęśliwy ten, kto swym śpiewem ukołysać może, swoje bóle i drugich cierpienia osłodzi” - te słowa przyświecają odbywającym się we Władysławowie XXIX Międzypowiatowym Artystycznym Spotkaniom Seniorów. 
 
Każdy z czternastu prezentujących się na scenie Domu Parafialnego zespołów przygotował na tę okazję autorski program. Wiele z nich to muzyka przeplatana z recytacją. W tegorocznej edycji artystycznych spotkań biorą udział zespoły: Jesień z Tuliszkowa, Odrodzeni ze Słupcy, Kwiaciarki z Sompolna, Jutrzenka i Tulipan z Konina, Gama z Witkowa, Sentymentalne Serca z Kramska, Seniorskie Nuty i Wyszynianki z Władysławowa, Złota Jesień z Orchowa, Pogodna Jesień ze Ślesina, Turkowianie z Turku, Przedeczanki z Przedecza oraz Powidzanie z Powidza. Wszystkie występy poddawane są ocenie jury, w który podobnie jak w ubiegłym roku zasiedli Andrzej Kujawa, Piotr Krawczyk i Maria Witczak. 
 
Podczas trwających blisko trzy godziny występów można było usłyszeć te znane i mniej znane melodie sprzed lat, a wszystkim wykonawcom można pozazdrościć energii i witalności. 
Tuliszków: Pożar budynku jednorodzinnego we Wróbli...
PIDO nowym partnerem Turkowskiej Karty Dużej Rodzi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.